Magdalena Kozikowska

Magister, specjalista fizjoterapii

Magdalena Kozikowska ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Od tego czasu nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe i pogłębia wiedzę. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii.

Doświadczenie zdobywała w publicznych i prywatnych placówkach służby zdrowia. Naturalnym efektem jej działalności było otworzenie wyspecjalizowanej placówki rehabilitacyjnej, o jakiej zawsze marzyła. Jest założycielką Centrum Rehabilitacji Magmed.

Mgr Magdalena Kozikowska zajmuje się szeroko rozumianą rehabilitacją ortopedyczną, reumatologiczną i neurologiczną. Jak sama podkreśla, dużą rolę w wynikach zastosowanej terapii widzi w profilaktyce schorzeń oraz promocji zdrowego trybu życia. Do każdego z pacjentów pochodzi indywidualnie, proponując najbardziej optymalną dla niego metodę terapeutyczną.